Księgowość Brodnica


Biuro rachunkowe „Liberty-Tax Biuro Rachunkowe S.C.” świadczy usługi księgowe Brodnica dla małych i średnich firm działających na terenie Torunia, Brodnicy, Lidzbarka Welskiego, Nowego Miasta Lubawskiego, Rypina, Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego od stycznia 2008. Celem działalności firmy są profesjonalne usługi z zakresy rachunkowości i podatków. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych jaki i firm posiadających osobowość prawną. Podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą proponujemy optymalne metody rozliczania z Urzędem Skarbowym takie jak: Księga Przychodów i Rozchodów, Karta Podatkowa, Ryczałt, Księgi Rachunkowe oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i naliczanie płac. Osoby, które chciałyby prowadzić własną działalność gospodarczą mogą również zgłosić się do naszego biura w celu uzyskania pomocy przy jej założeniu.

„Liberty- Tax Biuro Rachunkowe s.c.” świadczy kompleksową usługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Gwarantujemy wysoka jakość usług oraz gwarancje bezpieczeństwa. Nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywaną pracę potwierdzona posiadaną polisą OC. To rodzi zaufanie, które w sferze finansów jest najważniejsze.

Wieloletnie doświadczenie w organach podatkowych oraz na stanowisku głównego księgowego w spółce z o.o. daje pewność, że cała dokumentacja księgowa i kadrowa będzie prowadzona zgodnie ze sztuką, zgodnie z przepisami prawa. Rzetelność i terminowość prowadzenie ewidencji podatkowych, rachunkowych i kadrowych jest dla naszej firmy najważniejsza.

sfd